Projekt

Projekt jest najbardziej kompleksową formą współpracy. Obejmuje aranżację wnętrza od sugerowanych zmian budowlanych, wydzielenie stref funkcjonalnych, przeprojektowanie instalacji elektrycznej dostosowanej do nowej funkcjonalności wnętrza, poprzez projekt posadzki, ścian, czy sufitów, po dobór mebli i innych dodatków budujących nastrój nowego wnętrza.
 
Projekt zawsze poprzedzony jest wnikliwą rozmową z klientem. Na podstawie Twoich sugestii oraz upodobań wspólnie zbudujemy nową stylistykę Twojego wnętrza.
 
Kluczowym elementem dla mnie jest zaprojektowanie wnętrza, które będzie służyć jego mieszkańcom oraz takiego, które sprawi, że będą się w nim czuli dobrze.
 
Projekt przebiega w trzech etapach.
 
Pierwszy – etap koncepcyjny, polega na zbudowaniu pomysłu na wnętrze na podstawie przedstawionych inspiracji i oczekiwań. Etap ten płynnie wchodzi w fazę projektową.
 
Na drugiem etapie – projektowym, koncepcja zaczyna nabierać ostateczną formę. Poszczególne elementy wnętrza zostają rozrysowane na rysunkach 2d oraz przedstawione w formie wizualizacji 3d. To w tym momencie wybieramy również materiały i produkty dedykowane dla danego wnętrza.
 
Trzeci etap – wykonawczy zaczyna się w momencie rozpoczęcia prac remontowych. Na tym etapie moją rolą jako projektanta jest sprawdzanie postępu prac, pilnowanie, czy są zgodne z projektem, proponowanie ewentualnych zmian projektowych.
 
Dodatkową opcją jest również możliwość zdecydowania się na czwarty etap, czyli nadzór autorski. Jest on kompleksową opieką nad przebiegiem projektu od fazy koncepcyjnej do niemalże oddania inwestycji pod klucz.
Niech Twój dom będzie wyrazem Twojego wnętrza!
ZAMKNIJ